Aptus RECONVALESCENT CAT pasta Zobacz większe

Aptus RECONVALESCENT CAT pasta

Nowy produkt

Superkoncentrat w paście (60 g) do żywienia kotów w sytuacjach krytycznych oraz przy zaburzeniach apetytu.

Więcej szczegółów

40,33 zł

Więcej informacji

Superskoncentrowana, łatwoprzyswajalna, smakowita pasta do odżywiania: w stanach krytycznych, hospitalizacji, w chronicznych zaburzeniach pobierania pokarmu (kacheksja, pacjenci onkologiczni), w zaburzeniach apetytu (anoreksja, wybredność), podczas konkursów, podróży i w stresie Dzięki swojej unikalnej recepturze szybko dostarcza: łatwodostępną energię (kwasy tłuszczowe NNKT, glukoza), podstawowe składniki budulcowe (oligopeptydy, aminokwasy), redukuje wolne rodniki związane ze stresem i stanem zapalnym (witamina A,E, arginina), zapobiega wyniszczeniu organizmu i wspomaga regenerację mięśni (witamina K, tauryna, karnityna). Wybrane witaminy z grupy B chronią przed zaburzeniami układu nerwowego, stanami zapalnymi, anemią i innymi objawami ich niedoborów.

Sposób stosowania

W okresie rekonwalescencji podawać w dawkach podzielonych przez 7 do 14 dni. Przy niedowadze, kacheksji oraz anoreksji jako uzupełnienie diety, można stosować długoterminowo pod nadzorem lekarza weterynarii. Pacjentom z nowotworami w zaawansowanym stadium, z chorobami przewlekłymi, którym towarzyszy ból i brak apetytu – można stosować przez kilka tygodni pod nadzorem lekarza weterynarii. Podczas wystaw i podróży zamiast standardowych posiłków w celu odżywienia zwierzęcia i uniknięcia obciążenia przewodu pokarmowego.

Dawka

7,5 ml/kg m.c./dzień

Dawkę dzienną podzielić na kilka porcji i podawać bezpośrednio z tubki do pyska lub po wymieszaniu z inną karmą, czy napojem elektrolitowym Nutrisal (z linii Aptus) za pomocą strzykawki.
 
 

Opakowanie

Tubka 60g.

Opinie

Napisz opinię

Aptus RECONVALESCENT CAT pasta

Aptus RECONVALESCENT CAT pasta

Superkoncentrat w paście (60 g) do żywienia kotów w sytuacjach krytycznych oraz przy zaburzeniach apetytu.