Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Punkt odbioru

Punkt odbioru

Przychodnia weterynaryjna "Uszy do góry"

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: VETOQUINOL

Vetoquinol to dziewiąta pod względem wielkości weterynaryjna firma farmaceutyczna na świecie i pierwsza niezależna firma rodzinna.

Przesłaniem firmy jest głębokie zaangażowanie w wyznawane wartości i bliskie relacje z lekarzami weterynarii.


Strategia wzrostu i rozwoju Vetoquinol koncentruje się na innowacjach i znalezieniu właściwej równowagi między dwoma głównymi rynkami: zwierząt towarzyszących i zwierząt gospodarskich.


Wywodząc się historycznie z Francji, Vetoquinol opracowuje, produkujei sprzedaje szeroką gamę ponad 700 produktów leczniczych i nieleczniczych w Europie, Ameryce, Azji, Australii i Oceanii. Dzięki obecności w 25 krajach i silnej sieci 140 partnerów, produkty firmy obecne są w ponad 100 krajach .


W Polsce Vetoquinol posiada zakład produkcyjny i sieć dystrybucyjną, w której skład wchodzi 11 hurtowni firmowych. Współpracuje również z innymi hurtowniami leków weterynaryjnych na terenie całego kraju. Stamtąd produkty trafiają do lecznic weterynaryjnych, a za ich pośrednictwem do użytkowników końcowych.  Bezpośredni kontakt z klientami utrzymują przedstawiciele regionalni - doświadczeni lekarze weterynarii. Taki system działania zapewnia dbałość o klienta, fachowe doradztwo i kontrolę nad bezpiecznym stosowaniem produktów.


Więcej na http://www.vetoquinol.pl/

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów